Cep : 0532 052 54 99 / Merkez Tel : 0312 335 33 44
Çalışma Saatleri : 08.00 - 19.00

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

1. Expertiz hizmetiniz var mı?

Ev taşınmalarında eşyanın durumu her eve göre orantılı bir şekilde değişir. Evde yaşayan kişi sayısına göre eşya azlığı ve çokluğunu etkiler. Bu durumlar için taşınma gününden önce bir expertiz gelip ücretsiz eşyaların analizini yapıp kullanılacak malzemelerin türünü gelecek araç tipini belirler. Sözleşme yapılır Bu şekilde müşterilerimize son dakika sürprizi olma gibi bir durum yaratmıyoruz.

2. Taşınma esnasında nasıl ambalaj yapılır?

Eşyanın nakli yapılmadan önce eşyalar evin içinde tek tek  havalı kırmızı patpat naylonla sarılır

3. Asansörlü taşımacılık hangi durumlarda gerekir?

Bilindiği gibi ev taşımalarında dev bir adım olan asansörlü taşımacılık eşyaların hiç bir zarar görmemesi için çok faydalı olup hiç bir kırılma çizilmeye sebep olmaz. Ayrıca asansörlü taşıma 3 kattan sonra kullanılır. Bunun haricinde özel isteğe göre değişir.

4. Depolama  hizmeti var mı?

Beklenmedik durumlarda ani tayin, yurt dışı veya ev tadilatı gibi eşyaların koyacak yer mevcut olmaması durumunda kendi depomuzda eşyalarınız saklanır. Depomuz 24 saat güvenlik kameralarla gözetilmektedir.

5. Diğer firmalarda neden taşınma gününde hep sürpriz yaşanıyor?

Genelde taşınma günü geldiğinde yanlış anlaşılmadan dolayı taşınma olacağı gün gelip ekstra fiyat talep edilir ve müşteriler zor durumda bırakılır. Biz arena nakliyat olarak her taşınmadan önce expertiz getiriyoruz. Gelip eşyalarınızı görüp fiyat veriyoruz ve bunun için son dakika sürprizini ortadan kaldırıyoruz.

6. Şehirlerarası taşınma da ücretlerde  kriterler nelerdir?

Şehirlerarası taşınmada gidilecek mesafe eşya durumu ve taşınacak katlar fiyat kriterlerini belirler.

7. Taşınma için ne gibi hazırlıklar yapılmalıdır?

Evden eve nakliyatta hazırlık yapıp yapmamanızı etkileyecek iki farklı taşınma seçeneği mevcuttur. Önceden sizlere sorulur nasıl bir taşınma tipi istersiniz diye.

A: Tüm her şey firmaya ait müşteri sadece özel eşyasını alır içinden çıkar.  Bu konuda tüm paketleme ambalajlama kutulama firmaya aittir evinizden nasıl alındıysa böylece evinize yerleştirilir.

B: Kırılacak eşyaları toplama müşteriye ait bu hususta ise müşteri bardak çanak elbise kitapları kendi toplar diğer mobilya beyaz eşya vb. malzemeleri paketleme kurulum firmaya aittir.

8. Taşınmada indirim yapılma imkanı var mı?

Öğrenci, memur asker ve polislere belli zaman aralıklarında kampanyalar sunmaktayız ve özel indirimler yapmaktayız.

9. Eşya taşınmasında kullanılacak malzeme ve araçlar nedir?

Taşınma esnasında kullanılan malzeme yeni ve dayanıklı ambalajlama malzemeleridir. Taşınmada kullanılan araç ise ev taşımaya özel olarak dizayn edilmiştir.  Ev eşyası dışında başka hiç bir malzeme taşınmamaktadır.

10. Taşımaya gelen personeller tecrübeli mi?

Eşya taşımak hassasiyet gerektirir. Bunu yapacak tüm personellerimiz 14 yıllık tecrübeleriyle sizlere hizmet vermektedir.