Cep : 0532 052 54 99 / Merkez Tel : 0312 335 33 44
Çalışma Saatleri : 08.00 - 19.00

Hakkımızda

Hakkımızda

Arena Ankara evden eve nakliyat firması olarak sektörde uzun yıllardır hizmet vermenin mutluluğu içerisindeyiz. siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin gurunu yaşarken sizlere her zaman en kaliteli hizmeti sunmanın çabası içerisindeyiz. Sektörde 15 yılı geride bırakan arena nakliyat en temel ilkesi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmasıdır. Firmamız bu temel unsuru içten benimsediği için bu sayede üstlendiği tüm taşımaları başarı ile gerçekleştirmiştir. Tüm yaptığı taşımacılık işlerini  doğru, dürüst kaliteli güvenilir ilkelerini bir arada tutmayı her zaman başarmıştır.

Arena nakliyat  bir müşteri bin müşteriyi getirir deyiminden yola çıkarak tüm yaptığı taşımaları bu doğrultuda yapar referans listemizin kalitesini her zaman zirvede  tutarak sektördeki kalitesini kanıtlamıştır. Arena nakliyat olarak çıkmış olduğumuz bu zorlu yolda gerek bireysel gerekse kurumsal firmaları ilk tercihi arasında yerini almayı her zaman başarmıştır. Arena nakliyat olarak tüm müşterilerimizin beklentilerini çok iyi bildiğimizden yaptığımız tüm taşımaları bu doğrultuda gerçekleştirmektedir. Taşımalarınızın hasarsız olabilmesi için son sistem Avrupa ekipmanları ve taşıma konusunda uzmanlaştırılmış personelleriyle sizlere her zaman en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

Evden eve nakliyat sektörüne farklı bir bakış açısı getiren firmamız  bu sayede tüm müşterilemiz tarafından olumlu tepkiler almaktadır.

Taşıma sektöründe müşterilerimize bir çok alanda hizmet vermekteyiz  bunların arasında; evden eve nakliyat, parsel taşımacılık(parça) dershane taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, kurumsal taşımacılık, vb alanlarda hizmet vermekteyiz.

Ev taşıma süreci gerçek anlamda zorlu bir süreçtir, eşyalarınızın eski evinizden yeni evinize gitmesi bir hayli sıkıntılı bir süreç olmaktadır. Arena evden eve nakliyat bu süreci eşsiz deneyim ve tecrübeleriyle  bu zorlu süreci en basit hale getirmeyi başarmıştır.  Arena nakliyat yapcağı tüm taşımaları yapmadan önce eviniz vey büronuza eksper elaman göndererek  evinizi inceleyerek  sizlere detaylı bilgi verildikten sonra  sizde uygun görürseniz  karşılıklı sözleşme yapılır arena nakliyat sadece şehir içi değil tüm Türkiye geneli ev taşıma hizmeti vermekteyiz sizlerde kusursuz bir taşıma için firmamıza irtibata geçebilirsiniz.

İrtibat No : 0532 052 54 99