Asansörlü Taşımacılık

Geçmişte Türkiye de  evtaşıma işlerinin ne kadar sıkıntılı ve zorlu olduğunu hepimiz biliyoruz fakat son dönemlerde teknolojinin de yardımıyla bu iş  epeyce basit bir hal almıştır ev taşıma işleri 2004 yılında asansörlü taşımacılığın başlamasıyla deyim yerinde ise  bir devrim olmuştur  artık insanlar korkmadan içleri rahat bir şekilde  evlerini taşıtabilmektedir.

Asansörlü taşımacılık son derece ev taşımacılık işlerine sağladığı katkıları  saymakla bitmez. Bilindiği gibi ev taşıma işleri uzun süren bir aşamadır. Ama asansörlü taşımacılık bu süreyi yarıdan yarıya indirmektedir taşıma işleri son derece hızlı, pratik , güvenilir bir taşıma yöntemi olup kısa sürede en çok tercih edilen taşınma yönetimi olup kullanılmaktadır. Firmamız başta Ankara olup tüm Türkiye geneli Hizmet vermektedir.

Arena asansörlü evden eve nakliyat olarak eşyalarınızın sizin için ne kadar önemli olduğunun bilincinde olarak bu doğrultuda hizmet vermekteyiz. Kusursuz hizmet anlayışıyla sizlere hizmet vermeyi kendine ilke edinmiş olan firmayız.  Arena  nakliyat olarak her zaman beklentilerin üstünde  hizmet veren firmamız doğru dürüst hizmeti  sizlere  sunmayı her zaman hedeflemiştir.

Arena nakliyat asansörlü taşımacılık sistemini iyi bilen deneyimli elaman kadrosuyla  sizlerin hizmetindeyiz. Arena nakliyat olarak tüm çalışan elamanlarımız kendi bünyemizde olup  maaşlı ve sigortalı elamanlarımızdır. Hiçbir şekilde firmamız bünyesinde olmayan elamanlar çalıştırılmaz.

Asansörlü Taşımacılık en çok tercih edilen bir yöntemdir fakat istenilen her yere kurulamaz. Asansörlü taşımacılığın kurulması için  gerekli olan unsurlar:

  • Asansörün kurulması için binayla araç arasında en fazla 10 mt mesafe olması gerekir. Açı fazla olduğu taktirde  asansör esneme olur buda ciddi anlamda tehlikeli bir hal alır.
  • Asansörlü taşımacılık olması için en az 3 katta başlanır. Eğer çok yakın olursa kat asansörü manevrası olmadığından kurulmaz.
  • Asansörü kurulması için binanı etrafı açık olmak zorunda aksi takdirde kurulmaz(elektirikteli,ağaç asansörün kabiliyetini azaltacak cisimler vb.)olursa kurlumaz.
  • Asansörlü taşımacılıkta maksimum 300 kg ağırlığında yük taşınabilir. Bundan fazla olan yükler taşınmaz.

Arena nakliyat geniş araç filosuyla uzman personelleriyle 21.kata kadar uzanan asansörleriyle sizlerin hizmetinizdeyiz bize ulaşın: 0532 052 54 99

Yorum Yazın