Bala Evden eve nakliyat

Bala evden eve nakliyat olarak merkezimiz Ankara olup tüm Türkiye geneli taşımacılık hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Bala şehir içi nakliye hizmetlerinde aranan firma özelliği sadece  fiyat endeksli olmamalıdır. Yapılan işi kalitesi taşımaya gelen elemanların tecrübesi bunlar taşımanın kaderini belirleyecek unsurlardır. Bala nakliyat olarak inandığımız bir şey vardır ‘işini iyi yapan her zaman kazanır’. Bu nedenle 2000 yılından bu yana Ankara’da şehir içi taşımacılık hizmetlerinizi olabilecek en az hasarla taşımayı gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Bala evden eve nakliyat olarak  şehir içi ve şehirler arası taşımacılık  yapılacak tüm taşımalarda eşyalar taşınmadan önce  firmamız tarafından  ücretsiz expertiz  hizmeti sunmaktayız. Eşyaları kontrol etmeye gelen elemanımız sizinle beraber eşyaları kontrol ettikten sonra sizler için detaylı bir rapor çıkarttıktan sonra sizler raporu sunar  bu raporda eşyaları korumak için gerekli ambalaj malzemesi  eşyaların sığacağı büyüklükte araç ve en önemlisi olan yeterli sayıda elemanların olması bu raporlar müşteriye sunulduktan sonra müşterimiz tarafından onay alındıktan sonra taşıma için bir gün belirlenir ve o gün beklenir. Bala asansörlü taşımacılık ve bala nakliyat firmaları

Taşınma günü gelince belirtilen taşıma saatte tam ekip ekipmanlarıyla elemanlar kapınıza gelir, ardından profesyonel taşıma ekibimiz eşyalarınızın paketleme işlemini gerçekleştirir paketleme yapıldıktan sonra de monte edilecek eşyalar sökülür bunlarda paketlendikten sonra taşıma işlemi başlar uzman ekibimizle en ufak zarar olmadan eşyalar araca yüklenir. Yükleme bittikten sonra diğer eve doğru yola çıkılır araç yeni eve yanaştığında ekibimiz büyük bir hızla yeni evinizi döşemeye başlar döşeme işlemi sizin kontrolünüzde yapılır siz nasıl isterseniz elemanlarımız o doğrultuda yerleştirir, bu arada da marangozumuz  mobilyaların  montajını büyük bir itinayla  gerçekleştirir.

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için asıl hedef haline gelmiştir  bu nedenle bizi tercih ettiğiniz için sizlere ferah ve rahat bir taşıma olanağı sunuyoruz. Bizimle hemen iletişime geçmek içi hemen arayın.

Tel: 0312 335 33 44

 

Yorum Yazın