Ankara evden eve nakliyat firması

Arena Ankara evden eve nakliyat olarak sizlere vereceğimiz hizmetler başlıca aşağıda belirtilmiştir.

  • Evinizde bulunan mobilya malzemelerinin taşınma esnasında herhangi bir zarar görmemesi açısından bu malzemelerin demonte işlemi yapılır ve giden evde alındığı gibi monte işlemi kusursuz gerçekleştirilir.
  • Evin en önemli eşyası olan süpesiz koltuklardır çünkü insanlar evde kaldıkları hemen hemen tüm zamanı kolukların üzeründe geçirir bu yüzden bu koltukların kesinlikle en ufak bir leke ve zara almaması sarttır. Bunun için taşımaya gelen elamanlarımız tarafında koltuklarınızın döşemesi her ne olursa olsun öncelikle  streç(jelatin) diya adlandırdığımız malzemeye sarılır herhangi toz vb  zarr verecek şeylere karşı korumak için ardnıdanda havalı patpat naylondalara  tamamen kapatılacak şekilde sarılır
  • Eğer evin toplama işi firmamıza aitse;
  • Kırılacak ardak tabak vb malzemelerin toplama işlemleri için özel kolilere kağıt malzemelere tek tek sarılır.
  • Cam porselen kristal takımı gibi özel takımlar için  havalı köpüklere sarılır  düşme ihtimalinide söz önünde bulundurarak kolinin içersinde iyice içi sarılır hrhangi bir zarar görmesin.

 

Ankara evden eve nakliyat olarak yaptığımız işi önemsiyoruz. Siz müşterilerimiz bizim için önemlisiniz. Bunun bilincinde olan firmamız sizlere her zaman daha iyisini yapabilmek için sürekli çaba içerisindeyiz.

Yorum Yazın