Altındağ evden eve nakliyat

Altındağ evden eve nakliyat firmasını tercih ederek merkezimiz ankara olmak üzere türkiyenin tüm il ve ilçelerine söz verilen zamanda evden eve nakliyat hizmetini kusuruz gerçekleştiriyoruz. Evden eve nakliyat sektörü son dönemlerde ihtiyaç haline gelen bir sektör alanına dönüşmüştür. Bu nedenle yapılan tüm hizmetler titizlik ve özen  gerektiren bir alan olaması gerekmektedir. Bu alanda hizmet veren firmaların kesinlikle profesyonelliklerinden taviz vermemesi en önemli unsurlardandır.

Altındağ nakliyat olarak sizlere evden eve nakliyat alanında arz ve taleplerinizi göz önünde bulundurarak sizlere kusursuz bir hizmet verme çabası içerisindeyiz.

Evden eve nakliyatın sorunsuz olması için en temel ilke ekspertiz hizmetidir.  (eşyaların önceden kontrolü) Altındağ asansörlü taşımacılık olarak  Ankara’nın neresinde olursanız olun sizler 7/24 ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Ekpertiz hizmetinden yaralanmak için taşınmadan sadece 2 veya 3 gün içerisinde ararsanız firmamız sizinle uygun bir gün belirler ve eşyaların kontrolü gerçekleşir.

Eşyalara kontrolü yapıldıktan sonra sizlere uygun bir taşıma programı hazırlanır ve bu program sizlere sunulur sizinde onayınız alındıktan sonra belirtilen  gün için hazırlık yapılır.

Altındağ nakliyat firması olarak  çağımızın teknoloji çağı olması sebebiyle  taşıma işlerini artık merdivenlerden değil tamamen dış cephe asansörü ile yapmaktadır. Balkon ve pencerelere dayayıp sizlere kusursuz eşya taşımasını gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Yorum Yazın